İPTAL & İADE İŞLEMLERİ

www.kopernikkitap.com adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 3 İŞ GÜNÜDÜR.Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile ÜCRETSİZ yapabilirsiniz.İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın ön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, isim ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.İnternet mağazasına ait iskonto tutarı uygulanmış faturalarda, MAĞAZADAN DEĞİŞİM YAPILAMAZ.İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi, sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

İADE İŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip, ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize YURTİÇİ KARGO ile ÜCRETSİZ gönderebilirsiniz.

GÖNDERİ ADRESİ

İstiklal Caddesi Asmalı Mescit Suriye Pasajı No:166 Kat:5 Daire:48 BEYOĞLU/İSTANBUL

ÜCRET İADESİ

Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.
Taksitli ödemelerinizde;
-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.
-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.
-Eğer iadeden önce herhangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.
-Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına 3 İŞ GÜNÜ içinde havale yoluyla geri ödenir.
-Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır.
-Kargo ücreti iade edilmez.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz.
E-Mail: [email protected]